Komponenty chlazení

Chlazení Schiessl

Chlazení Schiessl

Katalogy - komponenty pro chlazení

Na této stránce naleznete katalogové listy s komponenty chlazení řazených dle kategorií. Jednotlivé produkty jsou dále rozděleny dle značek v pdf souborech. Každý obsahuje stručný popis, běžná technická data, katalogové číslo a ilustrační foto. Vše v českém jazyce.

Jednotky používané v chlazení

Přepočet nejčastěji používaných jednotek v oboru chlazení naleznete v sekci " úvod ". Jedná se o převody u veličin jako délka, plocha, objem, hmotnost, síla, rychlost, tlak, tepelný výkon apod., nebo různé druhy používaných zavitů. Při výběru optimálního náhradního dílu je třeba dbát zvýšené pozornosti zejména při převodu nejčastěji používaných jednotek, jako jsou např. in ( palec ) / mm / SAE / UNF nebo Btu/h / kcal/h / W. V případě potřeby jsou Vám k dispozici naši technici z oboru chlazení, jež ochotně zodpoví Vaše dotazy.

Kompresorové chlazení

Základní popis chladicího zařízení - kompresor chlazení nasaje přehřáté páry chladiva z výparníku a stlačí je na kondenzační tlak. V kondenzátoru se páry chladiva zchladí a zkapalní. Zkapalněné chladivo je poté nastřikováno přes expanzní ventil nebo kapiláru do výparníku. Ve výparníku dojde k vypařování chladiva. Celý cyklus probíhá opakovaně až do ochlazení chlazené látky na požadovanou teplotu.

Zkušenosti z chlazení

Posbírali jsme pro Vás zajímavé informace z oblasti chlazení, které považujeme za velmi užitečné. Rádi bychom také upozornili na materiál s názvem Chladicí a klimatizační technika, jež připravil kolektiv autorů v rámci projektu Rozvoj dovedností zaměstnanců v odvětví chladicí a klimatizační techniky. Můžete si ji zakoupit ve Svazu CHKT.

Dotaz na náhradní díl - chlazení

*
*
*
*

Home Schiessl
Facebook Schiessl
Silou hlasu
CzechEnglish German
Nákupní košík
FIRMA
KATALOGY KE STAŽENÍ
PODPORA
E-SHOP
HOME Schiessl
VOLNÁ MÍSTA

Created by © 2008 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek